"Gabi" torna

A Kincseskert Óvoda középsős és nagycsoportos óvodásai részére

Szeretettel köszöntöm azokat a kedves Szülőket, akiknek legféltettebb kincsük a Terézvárosi Önkormányzat Kincseskert Óvodájába járnak.
Pektor Gabriella vagyok, tanító-gyógytestnevelő.

2003 óta, azaz közel 18 éve heti két alkalommal vezetem itt az óvodában délutánonként  a gyermekek által „Gabi tornának” elnevezett mozgásfejlesztő foglalkozásokat a Pek-torna mozgásfejlesztő programmal, melynek kidolgozója és alapítója is vagyok egyben.
Tevékenységemet  több helyen, különböző korosztállyal és más jelleggel végzem. Ami közös bennük, az ember, a gyermek és annak a testi, lelki, szellemi fejlesztése a mozgás, a játék segítségével, amiben a legmesszebbmenőkig hiszek.

Fontosnak tartom, hogy munkámba beépítsem a testnevelés, mozgásterápia, fejlesztő pedagógia, gyógytestnevelés módszereit és gyakorlatát.
A foglalkozások célja: a gyermekek eredendő mozgásvágyának fenntartása, kielégítése jól felszerelt tornaszobánkban, speciális mozgásfejlesztő eszközökkel.
A foglalkozásokat középső és nagy csoportos gyermekeknek szervezzük hétfő és szerdai napokon, délután. A foglalkozások 45 percesek. Részletes tájékoztatót személyes e-mail üzenetben küldök és az óvoda földszinti faliújságán és követhetik az ezzel kapcsolatos híreket.

További információk a honlapon elérhetők.
Elektronikus üzenet: pektorgabi@gmail.com
Tel: 06 20 464 29 14

Jó egészséget kívánok minden kedves régi és jövendőbeli csemetémnek és azok családjának.

Pektor Gabriella