Ovi - foci

Kedves Szülők!

A 4 Trainerz Sportegyesület heti két alkalommal tart játékos labdaérzékelés fejlesztő foglalkozásokat a Kincseskert Óvodában.

A foglalkozások az életkori sajátosságoknak megfelelően kiemelt fontosságot szentelnek a mozgáskoordináció és testtartás javításának, a labdás gyakorlatok a labdarúgás alapjait ismertetik meg a gyermekekkel.
Célunk a mozgás megszerettetése, a csapatszellem kialakítása, valamint kiegyensúlyozott, élményekkel teli lányok és fiúk nevelése. Egyesületünk éves programjában szerepelnek családi napok, futballfesztiválok, nyári táborok és lehetőséget biztosítunk extra foglalkozásokra is, külsős helyszínen.

A foglalkozások időpontja: kedd és csütörtök 15:30-16:15

Helyszín: tornaterem/jó időben kültéri focipálya

Az edzésekre minden középső és nagycsoport korú gyermeket várunk, kérjük tornaruhát biztosítsanak számukra.

Minden érdeklődő gyermeket vár Gellért bácsi!

Kérdéseikkel bátran keressék Csepregi Tamást a +36 70 621 0890 telefonszámon.
További információ egyesületünk életéről: